Kto som?

Som Lenka Osičková. Teší ma!

  • viac ako 17 rokov tvorím a implementujem vzdelávacie a poradenské projekty
  • môj prístup a kvalitu oceňuje vyše 120 firiem pôsobiacich v rôznych oblastiach biznisu
  • vyše 10 rokov pomáham jednotlivcom realizovať svoj potenciál prostredníctvom koučingu
  • pomáham s praktickým získavaním zručností okamžite využiteľných v praxi, svoje poznatky z tréningovej praxe dopĺňam poznatkami zo svojej manažérskej praxe a štúdia psychológie
  • prinášam a realizujem aj inovatívne spôsoby rozvoja, Horse koučing, NLP koučing, koučing v pohybe- walking koučing
  • mám vzdelanie v oblasti psychológie so zameraním na pracovnú a klinickú psychológiu a tiež , v oblasti koučingu podľa ICF (Internacional Coaching Federation) a tiež NLP koučingu (akreditovaným MŠMT)
  • som majiteľkou Ginky, s ktorou Vás budeme sprevádzať pri koučingu s využitím koní
  • okrem tréningov a koučingu sa môžeme stretnúť aj na tratiach najmä trailových behov

Rozvoju osobnosti sa rôznymi formami venujem od vysokej školy. Počas štúdia psychológie pôsobila ako tréner soft skills tréningov, neskôr roky v internom prostredí na oddeleniach vzdelávania a nákupu spoločností Slovak Telekom a Pivovary Topvar (SAB Miller).

Koučingu som sa začala venovať najskôr v oblasti profesionálneho rozvoja a v tejto oblasti pôsobím dodnes. Často sa však stretávam s tým, že profesionálne témy sú prepojené s témami osobnostnými a pri koučingu nachádzame neefektívne, ale silne zakorenené vzorce správania, obmedzujúce stereotypy a presvedčenia. Práve preto som sa začala zaoberať aj inými formami koučingu a doplnila svoje vzdelanie o oblasť neuro-lingvistického programovania a koučingu s využitím koní.

Teraz sa s radosťou venujem rozvoju osobných aj profesionálnych zručností. Okrem „klasického“ koučingu ponúkam širšiu paletu možností a prístupov. Niekedy koučujem netradične. Niekedy koučujem s posilou, ktorá ma doslova „konskú“ silu. A niekedy koučujem pri chôdzi alebo ľahkom pokluse, presne tak, ako Vám to bude najviac vyhovovať..

Teším sa na stretnutie!

Ako sa so mnou spojiť?

Použite tieto kontaktné údaje

0908 950 050

lenka@lepsikoucing.sk

Fakturačné údaje:

IČO: 47 789 182

zapísaná v OU-BA-OZP1-2014/039720-2

Kontaktujte ma cez formulár